1

Teema: kass koeraks

kas kassi on võimalik harjutada nagu koera ainult õues pissil käima?

Thumbs up Thumbs down

Vasta: kass koeraks

ma arvan , et ikka wink

Thumbs up Thumbs down

hehee, muidugi saab ju big_smile maailm täis selliseid kasse, kes käivad toas söömas-magamas, ülejäänud elu kulgeb õues. oli meil maal aastaid selline ja on mu elukaaslase vanematel.
linnas muidugi ei peaks kass vast õues käima, vähemasti mina ei pea õigeks seda.

Thumbs up Thumbs down

ma pidasin traksidega õueskäimist silmas

Thumbs up Thumbs down

Ma arvan , et see võib päris raskeks osutuda , kuna mina ei ole tähelepannud , kui minu kass vetsu tahab , et mida ta siis teeb . Koerad muutuvad rahutuks , nuusivad ringi otsides kohta kuhu häda teha jne , aga kass kõnnib väga tuima näoga oma vetsu ( vähemalt mul ) . Aga , kes teab . Kõik on võimalik big_smile .

\"Süüa tahtval kassil puudub väljalülitamisnupp.\" - teadmata

\"Tuhandeid aastaid tagasi kasse kummardati nagu jumalaid. Kassid pole seda unustanud.\" - teadmata

\"Kassid on targemad kui koerad. Sa ei saa panna kaheksat kassi kelku vedama.\" - Jeff Valdez

Thumbs up Thumbs down

Minu kass teeb häda ainult rodu peal, hommikul ja ohtul, muidu ei tahagi...
(St seal on tal liivakast)
Nyyd, kus olime reisil, toime teda sagedasti traksidega transpordipuurist välja, jalutas, aga ei pissinud. Tegi ikka ohtul ja hommikul hotellis. (olin pisikese kausikese koos kilekottidesse pandud kassiliivaga kaasa votnud, ise oieti ei mahtunudki kaussi istuma, aga ikkagi vaid sinna tegi häda ja pärast ma viskasin liiva koos kotiga välja)
Aga kui talle alguses kuhugi kassiliiva maha panna, voibolla saab aru, et just seal peab tegema?
Minu oma tundus natuke hirmunud, et trakside otsas midagi teha...

mjau!

Thumbs up Thumbs down

Kui laps olin, siis elasime Õismäel esimesel korrusel. Leidsin talvel külmaga õuest kassipoja ja ema lubas ta meile jätta. Kassipoeg oli julge ja tore küll, aga läks väga metsikuks - hüppas igale poole ja lõhkus kõvasti asju. Ema oli ta siis ükskord rõdule pannud, kui mind kodus polnud ja kass "kadus" sealt ära - et paari tunni pärast rõdule tagasi ilmuda ja sisselaskmist nõuda. Edaspidi oligi nii, et kass käis meil kogu aeg rõdu kaudu sisse-välja, ei lõhkunud enam midagi ja liivakasti tal ka toas üldse ei olnud. Väga lahe kass oli:)

Thumbs up Thumbs down

Arvan ,et see saab teil raske olema. Ta ei ole vist veel ka rihma otsas harjunud olema. Mõni kass ei võtagi seda omaks.
Meil vanim kass on saanud vahel suvel ilusa ilmaga koos minuga õues aias askeldada , aga kui tualetti tahtis , siis tuli tuppa liivakasti.

Thumbs up Thumbs down

ma ka panin üks-kord oma kassi trakside otsa...
aga see ainult tahtis minema joosta aga kuna oli traksidega kinni siis ei olnud võimalik....

meie kass teebki häda väljas.vaja ainult välja lasta.

kui kassi tahad rihma otsa panna siis pead vaatama et kas see oleks talle mugav ja meeldiks.:py:

Thumbs up Thumbs down