1

Teema: EMT jõulukalender

Igal aastal detsembrikuus on korraldanud EMT sellise kampaania.
Kas olete ka sellest osa võtnud ja kellele hääle olete andnud?
Mina saatsin eelnevad aastad koerte varjupaigale ning täna saatsin lumeleopardibeebidele.
wink

Thumbs up Thumbs down

Vasta: EMT jõulukalender

Kas see on see kampania, et saab saata näiteks sõnumi LOOM mingile numbrile ja siis sellega annetad näiteks koerte varjupaigale? Kahjuks selles kampaanias saavad  osaleda ainult emt liendid.

Koer vaatab inimesele otsa ja ütleb:
\"Sa annad mulle toitu ja peavarju! Sa oled vist jumal!\"
Kass vaatab inimesele otsa ja ütleb:
\"Sa annad mulle toitu ja peavarju! Ma olen vist jumal!\"

Mina saatsin sõnumi märksõnaga ELU .  Tallinna Lastehaigla vajab uut lastereanimobiili, millega sõita üliraskes seisundis olevate väikeste patsientide juurde. Selle reanimobiiliga tuuakse sünnitusmajadest Lastehaigla intensiivraviosakonda ka kõik ellujäämiseks abi vajavad titad. Kui tegu on laste ülikriitiliste olukordadega, läheb lastereani-mobiil appi ka tavakiirabile. Aitasin kaasa , et elukriitilises olukorras oleks tagatud kiire abi. smile

\"Süüa tahtval kassil puudub väljalülitamisnupp.\" - teadmata

\"Tuhandeid aastaid tagasi kasse kummardati nagu jumalaid. Kassid pole seda unustanud.\" - teadmata

\"Kassid on targemad kui koerad. Sa ei saa panna kaheksat kassi kelku vedama.\" - Jeff Valdez

Thumbs up Thumbs down

näriline- jah, just see wink . Sellel aastal aitad märksõna LOOM lumeleopardibeebidele uue kodu loomisel.
Kõigil neist on tegelikult abi vaja. Aga kuna ma suur loomasõber, siis alati saadan loomadele kindlasti. smile

Thumbs up Thumbs down

KÕIGILE SAATIS MEIE PERE smile

Thumbs up Thumbs down

Kahjuks ei saa saata, kuna pole emt klient sad

Koer vaatab inimesele otsa ja ütleb:
\"Sa annad mulle toitu ja peavarju! Sa oled vist jumal!\"
Kass vaatab inimesele otsa ja ütleb:
\"Sa annad mulle toitu ja peavarju! Ma olen vist jumal!\"