1

Teema: Varjupaiga kiisud-kassid

Võibolla tundub mu postitus nüüd isegi pisut õelana, (vabandan kõigi kiisupoegade emmede/isside ees) aga kirjutama ajendas mind olukord varjupaikades. Vaatamata sellele, et varjupaik on täis kodutuid kasse, tibatillukesest kuni eakate kassideni välja. Ma mõtlen, et kas on ikka vaja lasta kassidel poegi ilmale tuua?  Loodan, et ma ei solvanud ühtegi kassiomanikku siinjuures. Ma mõtlen pidevalt sellele kuidas need kassid sinna hoiupaika satuvad? Teiste hulgas on seal ka tihtipeale tõukasse.... Kõik kassipojad on väiksena võrdselt armsad. Kuid sellele tibu olemise ajale järgneb täiesti kindlalt ka mürsikuiga kus see õrn, tibatilluke ja piuksuv udusulepallike muutub üsna veidra väljanägemisega, pikajalgseks ja ebaproportsianaalse kujuga pööraseks marutajaks..... (see on muidugi mööduv;)) ja siis kui see nupsik on ära lõhkunud hirmkallid kardinad, käristanud lahti toanurkadest tapeedi, kitkunud räbalaks tugitooli käetoe...., lisaks kõigele oksendab see kassiräbal aegajalt veel karvapallegi.. siis sokutatakse see kass kuskile ära... kuhu iganes... Ise korjasin lasteaia (eks ole kaval? mõnel ikka läheb süda härdaks) ukse taha sokutatud triiburäbala omale põue ja sealt koju ,..  Aga neid on ju igal pool. Ja kui paljud neist on võetud just nii, kuulutuste peale.... Ehk aitaks natukenegi vähendada kodutute kasside hulka see kui oma lasta oma kass(id) steriliseerida/kastreerida (ehkki see võib paljudele olla vastuvõetamatu) või siis kasutada süsti või tablettide abi järglaste ärahoidmise jaoks.
Ma olen arvamusel, et siis võiks lasta kassidel jälle poegi ilmale tuua kui varjupaikades, prügikastide kõrval, keldrites POLE ENAM ÜHTEGI KODUTA KASSI. Ja kui on aeg, kus iga inimene kes võimaldab kassile kodu, suhtub sellesse loomasse kui imelisse kingitusse mida tuleb hoida, kaitsta kui kõige kallimat ja hinnalisemat ....... Seniks aga .. Otsekui kiisu kriibib hinges lugedes iga kuulutust kus teemaks on: ära anda imearmsad kiisupojad (tekib küsimus,et kas kaiisupoeg saab üldse mittearmas olla?)..... Kas olete vaadanud neid varjupaikade lehekülgi? ... kui jah, siis on see teile tuttav ... kui aga ei, siis vaadake.. ehk on siis mu postitus natukenegi mõistetav.

üks kass on hea, kaks veel parem, kolm hädavajalik....

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Varjupaiga kiisud-kassid

mõtte on olemas, aga ei usu et see toimiks

Thumbs up Thumbs down