Teema: mure avatariga

Selline küsimus,et kas avatari panemiseks tuleb lihtsalt sobiva pildi aadress sinna panna?Ise nagu päris loll arvutites pole,aga minul see pildi värk funkama ei hakka.:(

cool

Thumbs up Thumbs down

Vasta: mure avatariga

Minul ka ei funka, iga kord, kui funkama saan ning siis mõne aja pärast foorumisse naasen, on minu avatari kohal pisike punane rist ja avatari ennast pole? Milles asi?

http://devonrex.onepagefree.com/

roosimarile:
Huh. Proovime siis uuesti aidata. Tean, et ei ole kuigi hea seletaja aga annan oma parima..

Jah, avatari panemiseks tuleb vastavasse lahtrisse panna avataripildi internetiaadress. Aga enne seda tuleks see pilt oma arvutist internetti laadida. Juhul muidugi kui see juba internetis olemas pole. Selleks aga, et pilte internetti laadida läheb vaja näiteks hot.ee kontot ja ftp-programmi.  Näiteks kui su hoti aadress on näiteks kasutajanimi@hot.ee, siis pildi saad laadida aadressile http://www.hot.ee/kasutajanimi. Kui ftp\'ga kunagi kokku pole puutunud, on ka teine võimalus - läbi brauseri.
Kopisin selle hoti leheküljelt:
1. loo oma kasutajatunnuse ja salasõnaga hot.ee dial-up ühendus.
2. käivita nt Netscape (või internet explorer) ja "Address" reale kirjutate ftp://sinu_hot.ee_kasutajatunnus@www.hot.ee, nt ftp://alosaar@www.hot.ee
3. dialoogiaknasse sisesta kasutajatunnus
4. vali "File"->"Upload File..."  vali fail (sinu avatarifail), mida soovid uploadida ja kliki "Open"

kui need asjad oled ära teinud, ongi sul pilt internetis. Edasi sisesta juba siin foorumis oma seadetes avatari lahtrisse link. Hoti puhul siis peaks see siis olema midagi sarnast -  http://www.hot.ee/sinukonto/avatarifail.jpg või .gif

Nii. Ma ei tea nüüd kas sa said aru aga kui ei saanud siis võime teha ka nii, et saadad mulle meiliga oma avataripildi, mina panen selle enda serverisse üles ja annan sulle selle aadressi kuhu ma ta üles panin. Nagu ma juba kuskil kirjutasin..

Ivikale:
zone\'ist ja pilt.ee\'st ei saa pilti linkida mumeelest. Lae avatar kuhugi mujale, näiteks hotti, üles ja proovi uuesti wink

Beware! When least expected, a cat will sneak up and steal your heart.

Thumbs up Thumbs down

No ma panin nüüd lontu.ee-st oma galeriist, aga see samuti ei tööta? Ei mõista.

http://devonrex.onepagefree.com/

Lontust siis ka ei saa. Need albumid seal vist parooliga kaitstud või midagi. Proovi lontusse sisse logimata oma pildi linki, siis näed mis juhtub..

http://www.lontu.ee/foorum/album_thumbn … ic_id=4217

Mulle ütleb ta, et mul puuduvad vastavad õigused..  sad

Thumbs up Thumbs down

Aitäh sulle õpetuse eest.Olen isegi kodulehte varem teinud ja faile üles toppinud küll.Nüüd sain üles nagu näha...üks konks oli,mida ma ei mäletanud...Igatahes nüüd peaks vähemalt funkama....:)

cool

Thumbs up Thumbs down

Tubli-tubli - nüüd täitsa funkab ja avatar ka täitsa vahva! Kas see sinu pisikene seal pildipeal? Armsake teine wink

Thumbs up Thumbs down

Minu oma jah:)

cool

Thumbs up Thumbs down

No esiteks ei saanud ma üldse aru, mis tähendab avatar (nii loll ilmselt:o), ja nüüd lugesin, kuidas sinna pilti panna ja tuleb pähe ainult üks mõte: jube keeruline. Kui pilt.ee-st laadida ei saa, siis jääb vist panemata.

Dogs have owners, cats have staff.

panin hoti üles ja tee mis tahad ei tule. ie näitab punast ristiga kasti opera ütleb lihtsalt et avatar aga pilti ei näita.

Thumbs up Thumbs down

Ei näita jah. Äkki on mingi kirjaviga sees? Sest hotis seda pilti ka näha pole.

Thumbs up Thumbs down

kusjuures ei olnudki trükiviga. proovisin nii et tegin pildi eraldi aknas lahti ja copysin lingi. täpselt samasugune aga nüüd töötab:)
aitäh ikkagi

Thumbs up Thumbs down

mai saa aru:(
kas siis peab kodulehekülg hotis olema et seda saada...

Kassiarmastajaid nimetatakse ailurofiilideks.:)

Thumbs up Thumbs down

Algselt postitas: CatLover
mai saa aru:(
kas siis peab kodulehekülg hotis olema et seda saada...

Ei pea olema:P
See oli lihtsalt üks näide sellest, kuidas oma pilti internetti saada. Kel mure avatariga ja ei oska pilti netti panna, saatke see mailiga mulle. Majutan selle oma kodukale wink
liisu@zara.ee

Thumbs up Thumbs down

mul ei lähe avatar üless..muidu ma oskan küll.

Thumbs up Thumbs down

Sama mure siin!

kas ei tundu sulle, et seal taeva tagatoas käib pillerkaar?

Thumbs up Thumbs down

Võite saata oma avatari pildid aadressil brazen@hot.ee. Aitan üles panna! wink

Thumbs up Thumbs down

Tuleb välja et asi on hoopis foorumis.. Mingi aja jooksul ei saa kahjuks avatari pilti endale panna. Loodame et varsti saadakse foorum korda. Seni tuleb aga lihtsalt oodata. sad

Thumbs up Thumbs down

cool:cool:

Thumbs up Thumbs down

Algselt postitas: brazen
Tuleb välja et asi on hoopis foorumis.. Mingi aja jooksul ei saa kahjuks avatari pilti endale panna. Loodame et varsti saadakse foorum korda. Seni tuleb aga lihtsalt oodata. sad

Kahju...aga eks jääme ootama..loodame et varsti saab:)

Jänkud ja kiisud. ^^

Ma ei saa sellest aru, kuhu minu avatar kadunud on? Enda arust pole seda nagu ära võtnud.

Koer vaatab inimesele otsa ja ütleb:
\"Sa annad mulle toitu ja peavarju! Sa oled vist jumal!\"
Kass vaatab inimesele otsa ja ütleb:
\"Sa annad mulle toitu ja peavarju! Ma olen vist jumal!\"

Ja mina ei saa endale üldse pilti avatarisse lisada. Igatahes ei näita ta profiilis midagi, kuigi olen muutnud ja nagunii ütleb error, kui üritan kedagi vaadata.

-tibukiisu-

(Kassi päevikust) Päev nr.752 - Mu vangistajad jätkavad mu ärritamist veidrate rippuvate asjakestega. Nad toituvad külluslikult värskest lihast, samal ajal kui mina olen sunnitud sööma kuivatatud krõbinaid. Ainus asi, mis hoiab mind elus, on lootus põgeneda ja õrn rahuldus, mille saan nende parima mööbli rikkumisest... Üritan homme süüa järgmise toalille.

Thumbs up Thumbs down

Jah ma ka üritasin uue avatari panna ja toiming õnnestus ka, aga pärast polnud seda näha.

Koer vaatab inimesele otsa ja ütleb:
\"Sa annad mulle toitu ja peavarju! Sa oled vist jumal!\"
Kass vaatab inimesele otsa ja ütleb:
\"Sa annad mulle toitu ja peavarju! Ma olen vist jumal!\"