1

Teema: Kastreerimata kass pääses õue

Tuli õnneks koju ka aga tundus,et oli nn sahmaka ära saanud. Ah et millest ma aru sain? Lõhna järgi, väga spetsiifiliselt haises. aga küsimus selles et kui vanalt kasid jäävad tiiseks? Kas kuuekuused jäävad? Aga kui ta nüüd ongi tiine, kas siis annaks veel midagi ära teha? Me tõesti ei tahaks neid poegi saaada!

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Kastreerimata kass pääses õue

See oleneb täiesti kassist.. Olen kuulnud küll, et 6.kuune kassipoeg on tiinestunud. Järelikult on siis võimalik. Selleks et seda oletatavat tiinust nüüd katkestada, lippa loomaarsti juurde ja küsi nõu. Minu teada on  kassidele-koertele olemas ka nn SOS-pillid aga neil oli mingi ajalimiit, 48h vist, või oli 24h. Ega ma täpselt muidugi ei tea.
Teine ja märksa kindlam võimalus on lasta kiisu steriliseerida. Tiinel kassil tehakse oppi küll kuid ainult siis kui pojad pole veel eriti kaugele areneda jõudnud. Oli ka ajaline piir, praegu lihtsalt ei meenu mitu nädalat see oli. Põhimõtteliselt sinu olukorras pole neil kahel variandil suurt vahet peale selle, et steriliseerides ei pea ka edaspidi poegade pärast muretsema..

Beware! When least expected, a cat will sneak up and steal your heart.

Thumbs up Thumbs down