1

Teema: Valdeku loomakliinik vs Jannseni väikeloomakliinik

Kumba teie kassi jaoks soovitaksite? Kas Valdeku loomakliinikut või Jannseni väikeloomaklinikut?

All cats are good cats, All owners should strive to be same!
Kodus krantskass Auf!

Vasta: Valdeku loomakliinik vs Jannseni väikeloomakliinik

Ise pole ma Jannseni loomakliinikus kül käinud (kus täpsemalt see muidu asub?) ,aga Valdeku loomakliinikut julgeksin  vabalt soovitada.Väga hea mulje on see mulle jätnud.Hinnad on arvatavasti samasugused (tööpäeva visiit 190 kr -- tegelikult on see muidugi kallis ,aga igalpool on umbes samad hinnad ) nagu mujalgi ,teenindus on täitsa hea ja arstid on ka toredad smile .

Koer vaatab inimesele otsa ja ütleb:
\"Sa annad mulle toitu ja peavarju! Sa oled vist jumal!\"
Kass vaatab inimesele otsa ja ütleb:
\"Sa annad mulle toitu ja peavarju! Ma olen vist jumal!\"

Kas Valdekus on tõesti visiiditasu 190.- ? Nii kallis?

Beware! When least expected, a cat will sneak up and steal your heart.

Thumbs up Thumbs down

on jah, see on päris jube, eriti juhul, kui on rohkem kui üks loom. ja meiega tehti seal veel mingit sellist trikki, et korduval külastusel peaks see tasu väiksem olema, aga meilt võeti ikkagi esmakordse visiidi tasu. selle avastasime muidugi alles pärast kodus tšekki uurides.
aga samas on seal jällegi teenindus väga hea ja arstid hästi sõbralikud.

ja näriline, sulle tahtsin seda öelda, et ei ole tegelikult hinnad mujal samad, Tataris näiteks on minu mälu järgi visiiditasu 50.-

Thumbs up Thumbs down

mad Ei no tõesti! See on täielik raha välja pressimine. Kusjuures kui me teisel korral seal käisime, siis visiiditasu oli ka 190 kr! Äkki peaks siis järgmisel korral küsima, et kas see nii jääbki?

Huvitav kas selle suure raha eest saab siis midagi rohkemat ka kui teistes kliinikutes? Kui nüüd eriline ja sõbralik suhtumine kõrvale jätta.

Thumbs up Thumbs down

Ega ei saagi.Kõikide ülejäänute teenuste eest tuleb samuti maksta. Ahjaa kui midagi küsida, siis need vastused kuuluvad viisiditasu sisse big_smile Veel imelikum on aga see, et see  hind käib tööpäeva kohta. Mis hind siis nädalavahetustel veel on ?

see on nagu hinnapoolest tõesti liiga hull koht. et ma ei usu, et neil võrreldes teiste kohtadega mingeid erilisi eeliseid on. kes ikka rahaga arvestama peab, sellele soovitaks raudselt mõnda muud kohta.

Thumbs up Thumbs down

Mul on lihtsalt asi selles, et see on ainus kliinik mis on minu kodule lähedal. Alati ei saa autoga ka viia ja bussiga ei tahaks eriti kaugele kassi tassida.
Aga, kas keegi oskab mõnda normaalse hinna ja kvaliteedi suhtega loomakliinikut soovitada, mis asuks Tallinnas? Soovitatavalt just nõmmel, või selle lähedal.

Muidu soovitaksin Õismäel Olga Sjatkovskajat, kuna ta ise kassikasvataja ja teab tõukiisude probleemidest palju, aga ilma autota on sinna Nõmmelt keeruline minna - mitmed ümberistumised jne.

Nõmmel vist peale Valdeku ja Jannseni rohkem kliinikuid polegi. Valdeku hindadega oled kursis,  Jannseni omad leiad sellelt saidilt:  http://www.hot.ee/jannseni/

Thumbs up Thumbs down

Vahemärkus.
Nõmmelt saab Olga kliinikusse küll bussiga nr.10!
wink Väike-Õismäe peatuses maha, üle tee ja kaubanduspoe taga kohe .

Kahjuks peaks enne nr.10-e bussi peale jõudmist sõitma veel nr.33-ga. Niiet arvatavasti jääb see asi ära ja jätkan Valdeku loomakliinikus käimist.