1

Teema: lõikuse arm

Mia on meil siis nüüd ka juba nädal aega steriliseeritud. Ta on muutunud palju memmekamaks. Sööb küll üsna vähe ja kaalukontrolli krõbinad ei lähe talle üldse peale. Samas, on näha, et ta nüüd nii rahulik, see pidev jooksukas oli ta juba täiesti ära kurnanud.
Aga küsimus selline, äkki keegi oskab vastata, missugune see arm tal jääb? Vaatan, et praegu on see üsna inetu, sisse tõmmatud, võiks võrrelda nagu inimese nabaga natuke. Kes on oma emased kassid steriliseerinud, äkki teate öelda, kas see jääbki selliseks või läheb ajapikku ikka ühtlaseks (mitte ei jää auk). See võib muidugi tobe probleem olla, aga ilu on ju ka oluline smile

Dogs have owners, cats have staff.

Vasta: lõikuse arm

kas sul oli see väikese õmblusega op?
meie omadel oli, ja see pisike arm tõmbas ka end alguses niimoodi sissepoole, kuid praegu ma küll aru ei saa enam, et midagi inetut oleks. tihe karv muidugi peal ka ja ega ma pole seal sees sobramas käinud, et kus see haav nüüd siin oligi tongue, aga niisama silitades ja kammides pole küll tundnud midagi.

Thumbs up Thumbs down

Minu kiisudel kõikidel tehti steriliseerimine seesmiste õmblustega ja paranes küll kaunis kiiresti. Silmaga mingit armi näha pole ja paitades ka nagu aru ei saa et midagi oleks. Kerril on küll kummaline rippuv nahalotikene armi kõrvale tekkinud aga ega see teda ennast väga ei häiri. Ma ei kujutagi ette kuidas see tekkis sinna. See ei pruugigi tegelikult üldse opiga seotud olla...

Beware! When least expected, a cat will sneak up and steal your heart.

Thumbs up Thumbs down

Jah, Mial on samamoodi nahasisesed õmblused. Kuna nii vähe aega möödas ja tal pole sinna veel olulist karva ka peale kasvanud, siis ma ikka näen seda. Aga küllap see voldikestega lohk siis ikka ära kaob.
Kas teie kassid on oluliselt kaalus juurde võtnud? Praegu ma küll aru ei saa, et ta rohkem sööks ja loid ka pole, jookseb ja mängib ja vaata, et rohkemgi veel, kui enne.

Dogs have owners, cats have staff.

Vat selle koha pealt mai saa väga kaasa rääkida, sest me kolisime poole väiksemasse korterisse ja kassidel pole siin eriti ruumi joosta. Varem elasime kolmeses üürikas, nüüd kööktoas ja kasside kehaline aktiivsus on kolinal alla käinud, mistõttu nad veidi on juurde võtnud küll. Aga no seal nad jooksid toast tuppa, siin ühest seinast teise tongue Nii et mai usu, et see kaalutõus opiga seotud on.

Aga muidu nad räägivad ju ikka, et vanemaid kasse kui opereerida, siis nemad võtavad juurde hiljem, eriti isased, noored mitte. Endal kogemusi pole, praegused esimesed kassid alles.

Thumbs up Thumbs down