1

Teema: Kaks kassi, mõlemal oma kast aga...

mu kaks kassi, emane(8aastane)Nimeks Liisu ja isane (4-6kuune) Nimeks Tondu

Liisu käib ilusti oma kastis aga Tondu pissib ühte ja kakab teise kasti
kas nad tülli ei lähe?
olen kuulnud, et eraldi kastid peavad olema, et muidu võib üks kassidest mujale häda teha...

Aga miks Tondu nii teeb?

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Kaks kassi, mõlemal oma kast aga...

See Tondu tundub sul kaval ja loogilise mõtlemisega kass olema:P

Ei aga tegelikult ka, äkki ta lihtsalt saab aru, et siis on oma liivakastis meeldivam ja värskem...

...millega ma lahti seletatult tahtsin öelda, et...

Kui su kasside vahel muidu mingeid vihkamise ilminguid ei esine, siis vaevalt, et ta teise kiusamiseks seal kastis käib. Ja kui ta ikka oma liivakasti ka aeg-ajalt külastab, siis pole see argument ka kuigi veenev, et talle ei meeldi oma liiv või kast või selle asukoht.

Mina järeldaks selle põhjal, et ta on lihtsalt aru saanud sellise käitumise praktilisusest:P

peavad olema erinevad kastid? mul on kaks kassi, aga kahepeale üks kast. või siis, kui on ühevanused ühe pesakonna kassid, siis ei pea olema erinevad kastid?
:S
ja tegelt üldsegi on see liivakasti-teema juba kusagil siin olemas ja ma kohe siirdun sinna edasi kõnelema tongue

Thumbs up Thumbs down

meil käivad mõlemad kassid ühe kasti peal ja ei ole mingeid probleeme.

meil sama 2 kassi 1 kast smile

Thumbs up Thumbs down

Meil oli ka alguses 2 kasti kui me Chico votsime Brunole seltsiks. Chico käitus antud olukorras samuti kui Tondu, pissis enda kasti ja kakas Bruno kasti wink
üsna pea läksime aga ühisele kastile üle, nüüd käivad vahel koos kasti peal, mahutavad ennast nii ära, et molemal on ruumi ja siis kukuvad koos pommitama, pärast kaabitakse veel sobralikult sobra hunnikule ka peale, hais on siis muidugi siuke et :kolekuri: ...

Kes kasse ei armasta oli eelmises elus hiir.

http://photos.yahoo.com/blomx80

Thumbs up Thumbs down

meil ka 2 kassi üks kast. alguses vana kass veits pirtsustas kui uus tuli  ja panime kaks kasti.. aga siis nagu käisid mõlemad mõlemas kastis ja polnud enam mõtet kahte kasti hoida.

sama siin- 2 kassi, 1 kast (kinnine)

meie kiisul kriimud silmad...

Meil on majas kassidele neli kasti ja kõik käivad just seal , kus parasjagu meeldib. Ja kui ma tõstan kasti uude kohta , seda põnevam on seal käia.

Thumbs up Thumbs down