Teema: Nohu

Nimelt on mure selles, et kiisu on hakanud pidevalt aevastama ja nina on ka koguaeg märg. Arvatavasti on tal nohu siis. Vahel tundub, et tal on raske hingata, sest nina on kinni. Mida ma teha saaks?

Koer vaatab inimesele otsa ja ütleb:
\"Sa annad mulle toitu ja peavarju! Sa oled vist jumal!\"
Kass vaatab inimesele otsa ja ütleb:
\"Sa annad mulle toitu ja peavarju! Ma olen vist jumal!\"

Vasta: Nohu

Ei oskagi midagi muud soovitada kui et arsti juurde. Nohu võib tähendada sadakümmet asja. Võibolla allergia, halvimal juhul mõni viirus, võibolla aga lihtsalt tõmbetuult saanud. Kui kompleksvaktsiin tehtud, siis hullult muretsema vast ei peaks.

Beware! When least expected, a cat will sneak up and steal your heart.

Thumbs up Thumbs down

Pärslastel oleks nagu kogu aeg raske hingata oma näokuju pärast.

Dogs have owners, cats have staff.

Seda küll, aga tundub et tal on nina kinni just nohu pärast. Vaktsiinid on muidu tehtud. Millegipärast arvan, et ta on jah tõmbetuult saanud. Pärslased on ju nii õrnakesed. Arsti juurde eriti viia ei kipu, sest mida see arst seal teha saaks? Mõtekam on vist niisama minna ja mingit rohtu küsida. Ei tahaks eriti visiiditasu 190 krooni maksta, kui arst ei tee suurt midagi.

Kuidas ravida nohu

1.Rahusta kass maha ja hoia teda ühe koha peal .

2.Aseta kassi silmade ja ninasõõrmete vahelisele pinnale külm kompress , milleks sobivad hästi toidukile sisse mässitud külmutatud köögiviljad (ega seda väga lihtne ei ole teha)

3.Pühi kassi ninast tilkuv lima taskurätiku või pehme paberiga.

4.ÄRA kalluta kassi pead taha ning ÄRA mässi kassi nina millegi sissa . Ta hakkab selle peale veel rohkem aevastama .

Allikas - "Kassiomaniku käsiraamat" Dr Bruce Fogle

kas ei tundu sulle, et seal taeva tagatoas käib pillerkaar?

Thumbs up Thumbs down

Tänan vastamast wink. Eks ma millalgi proovin seda, siis näis kas aitab big_smile