1

Teema: kassi mõtlemine

Kuidas näeb/mõtleb kass(id) sinust? big_smile

[img]http://www.xmission.com/~emailbox/animate/a-katt.gif[/img]

Thumbs up Thumbs down

Vasta: kassi mõtlemine

James:\'\'Liis narrib mind koguaeg,kui saan vorsti maitse suhu,siis lükkab mind eemale ja ei anna enam-ebaaus. Kui mul on kõige sügavam uni,tuleb ta mind musitama-kuigi musitamise vastu ei ole mul midagi,kuid siiski-magada tahaks ka nagu.Kuid ta on ikkagi väga tähtis mulle,sest ma tean mis on elada ilma inimesteta õues näljas.\'\'

[img]http://www.xmission.com/~emailbox/animate/a-katt.gif[/img]

Thumbs up Thumbs down

Fotu-Liisu ilmselt mõtleb, et inimesed on siia ilma loodud temaga mängimiseks (kui tal igav hakkab, siis nõuab häälekalt, et temaga tegeldaks) ja vahel söötmiseks ka.
Vanemate kassidest Elfi (opereeritud emane, 5. aastat, kaalub pea 9 kg) arvab, et "see on minu maailm, teie ainult elate siin". Ja et talle antakse liiga vähe süüa.
Bati on praeguseks olnud jooksuajal juba pea pool aastat ja temaga ma polegi viimasel ajal niipalju kokku saanud, et teada saada, mis ta mõtleb.:D

Kassid on maailma kõige armsamad loomad!

Thumbs up Thumbs down

Sossu:" Perenaisel on kaks poolt. Sõber on ta siis kui me õhtuti koos kärbseid jahime, rõdul linde piilume, kui ta mu kurgualust sügab ja süüa annab;). Halvem on ta siis, kui ei luba rotti kiusata, kappi pugeda, televiisori peal magada ja üldse võiks mulle rohkem makrat ja liha anda. Ja vahel ma tahan lihtsalt puhkust - palun mind siis mitte segada. Aga ega elul väga viga ole."

A cat, a rat and us smile

Thumbs up Thumbs down

Heh, kust mina tean sad Aga seda arvan ma küll, et kassid arvavad, et inimesed on nende teenrid tongue

Inimesed, kes vihkavad kasse on järgmises elus hiired.
Tuhandeid aastaid tagasi kummardati kasse.Kassid pole seda unustanud

Algselt postitas: kity
Heh, kust mina tean sad Aga seda arvan ma küll, et kassid arvavad, et inimesed on nende teenrid tongue

täpselt,tuhandeid aastaid tagasi nagu räägitakse oligi nii...

Jänkud ja kiisud. ^^

Jussi on nii omapärane et ei tea , õhtul tuleb karjub kui tahab magama minema (ehk siis karjub niikaua kuni voodisse lähen) , hommikul äratuskella jaoks (hüppab voodisse , kell 7.00 või varem veidi , ning kräunub , kusjuures kell 7. või varem peangi tõusma wink)

kas ei tundu sulle, et seal taeva tagatoas käib pillerkaar?

Thumbs up Thumbs down

Mu kass tuleb tavaliselt varahommikul mu nägu nühkima, siis nurrub nii kõvasti ja muudkui nühib ja lükkab oma niiske ja külma ninaga smile
Vahel ka kratsib ühte tumbat, ta teab, et ei tohi ja siis ma ju loomulikult ärkan üles selle peale, et teda keelata, aga tema on oma tahtmise saanud - tähelepanu!

Dogs have owners, cats have staff.

jah . ta teeb nii ka !
Tal on sellinne vastik niiske külm ninaots . big_smile
Siis õhtul , lähen magama ning Juss tuleb voodisse .
magada ei saa  , sest pean paitama . Muidu tuleb kass ja hakkab ninaga mu nägu nühkima või hoopis lakkuma . big_smile Siis hakkab tekki närima , või nii .

kas ei tundu sulle, et seal taeva tagatoas käib pillerkaar?

Thumbs up Thumbs down

No ei ole midagi vastik, armas on ju! smile

Dogs have owners, cats have staff.

minu kass nühib ka oma külma ja märga ninagamu nägu ja kurrub!:)

Thumbs up Thumbs down

juss: Ega minu inimesed nii vajalikud polegi. Ainult konservi avamiseks ja ukse lahtitegemiseks neid mul vaja ongi. Aga tegelikult on vahetevahel mõnus kui inimesed sügavad. Aga ainult siis kui ma ise seda soovin.

Thumbs up Thumbs down

Siril on täpselt kaks mina - üks selline hell ja õrn ja teine on selline kuri ja ülbe.
Päeva ajal on ta selline tõsine ja ei taha, et teda puudutaks kui ta magab ja peab alati saama oma tahtmist. Kui ta süüa tahab, tuleb kenasti nurruga küsima ja kui mängida tahab siis kräunub armsasti. kui ma hakkan kodust ära minema, tuleb nurruma - ja nii paha tunne on ju siis kodust ära minna. nii ta siis mõjutab mind.
Öösel on ta hoopis teine kiisu - tuleb mulle kenasti kaissu ja ronib ka minu ja elukaaslase vahele, nurrub palju (nu see on ka vahest häiriv, sest tahaks ju magada). ning ka see märja ninaga hõõrumine on Siril käpas. veel meeldib tal minu kaela ja näo vastu oma käpakesi sirutada (sõtkub nagu tainast). nii kui pikali tuleb, nurr lahti ja sõtkuma. et siis öösel on kurru-nurru ja päeval kipub kurjustama big_smile

üldiselt on kassid ikka kohutavad manipulaatorid ja tegelikult juhivad ju nemad meie elu, mitte meie kassi oma. Sir kipub küll minu üle võimust võtma. mehega ta nii ei käitu. aga mina ju nõrgem ja ei suuda vastu panna big_smile

- Kassid on täielikud isiksused, kellel on arvamus iga asja kohta -

Thumbs up Thumbs down

Mulle tundub, et Marius arvab, et olen tema kaitseingel ja vastupidi:ingel:.
Vahel ta arvab minust väga halvasti, seda on kohe näha- kui ma teda tudumise ajal segan (musitan õigemini), teda salongi viin, mitu ööd temast eemal olen, konservi söögiks annan.
Nimelt ta oskab mõnda aega väga solvunud kassi mängida, ei tule minu juurde ja kui kallistama lähen, siis jookseb eest ära, natukese aja möödudes ta aga leebub ja tuleb ise minu juurde nunnutamist küsima.
Mina saangi teda nunnutada vaid siis, kui temal selleks tahtmine on.

Marius arvab tõega seda, et olen tema teener ja pean kõik tema soovid täitma (mida ma enamasti ka teen:puna:).
Kassid on lahedad ülbikud ikka.

VIC- Very Important Cats
VIP- Very Important Persians

http://www.youtube.com/user/MariusBoy - videod
http://www.pildialbum.org/user/MariusBoy - pildid
http://www.freewebs.com/mariusboy/ - kodulehekülg

Hetkel Mitsu arvab, et ma olen tema voodi. Ma tahaks ka oma voodisse minna, aga mitte ei raatsi seda pisikest marakratti sülest ära viia.

Marakratid Mitsu ja Lexu
http://indrek.kohv.com/Kass

Thumbs up Thumbs down

To lillekas:

Tuttav tunne.
Kui mul Marius nt wc ukse ees magab, siis ma ei lähe teda sealt kohe eest lükkama, vaid ootan ikka natuke, jalad ristis:D.
Pisikesena samuti ei liigutanud ennast, kui ta mul sülle magama jäi.

VIC- Very Important Cats
VIP- Very Important Persians

http://www.youtube.com/user/MariusBoy - videod
http://www.pildialbum.org/user/MariusBoy - pildid
http://www.freewebs.com/mariusboy/ - kodulehekülg

Kurr: Oi ma nii tahaks et ta mind süllle võtaks, aga mitte mingil juhul ei tohi seda  VÄLJA NÄIDATA!! Tuleb ikka loota selle et ta tuleb ja ise mind sülle võtab. Oh näe tulebki siia poole! Oi kui mõnus kurr nurr, aga perenaise õe süles on ikka kõige parem, aga perenaine ka täitsa tore lemmikloom.

Turbo: minu issi ja emme lähevad hommikul tööle ja siis saan ma igasugu asju teha :para: Kui nad õhtul koju tulevad, siis olen ma kurru-nurru ja kui söögi olen kätte saanud ning kõhu täis söönud, siis mängime. Mina ei saa ainult aru, miks neile ei meeldi, kui ma nendel küünte ja hammastega jala küles ripun...
Üks huvitavamaid tegevusi on vaadata voolavat vett - olgu siis käsil nõudepesemine, du¹i all käik või siis lähen pistan ise oma pea wc-potti. Ikka selleks, et selgemat ettekujutust sest süsteemist saada...
Issi on mul hästi käpa all - mõnikord riidleb ka minuga, aga ta nunnutab mind nii palju... Mina siis näksin teda natuke. Emmega tuleb ses suhtes veel vaeva näha. Talle kohe üldse ei meeldi, kui ma tal riiulile ronin ja sealt asju hakkan alla pilduma. Kapid on lausa kummiga kinni pandud seepärast... Aga mõnikord saan ma ikka sinna sisse ja siis kasutan ma juhust... Üks kord käisin ja tuustisin seal natuke, panin issi lõhna peale. Siis lõhnasin nagu issi... Nemad ainult naersid mu üle... :roll:
Mõnikord nad viivad mu autoga sõitma, siis ma vaatan aknast välja ja uurin ringi.
Aga öösel tudun ma nende vahel kuni hommikuni, kui uni ära läheb. Emmele ja issile ei meeldi üldse minu äratus. Peidavad end teki alla ära.

Aga üldiselt on nad mu lemmikud ümmardajad :s6ps:

Catlover

ma arvan et mu kassid arvavad, et ma olen ka kass :S meil juhtuvad sellised vägagi kassilikud mängud olema.  vanemale kassile meeldib huumor. viskab vahel mulle mingeid kassi nalju. ma ei tea kas te ka vahel aru saate neist aga ma arvan et ma saan.  jah suht tobe tundub küll aga mis siis. mina tunnen ju teda kõige paremini. siis ma arvan et nad mõtlevad veel, et ma olen nende voodi (see seisneb siis selles et nad napakad magavad ööläbi mõlemad mu peal, suht ebamugav on vahel, ei saa end öösel keerata ja ära ka ei raatsi ajada). ma arvan et kass mõtleb küll inimesest kui teenrist aga samas ma arvan et ta seostab oma peremeest oma emaga või nii ka, sest ega ta vast suurt oma päris emast midagi ei mäleta ja tegelt neil ikka on mingi arusaam ka sellest vanemate ja sõpruse süsteemist. kindlasti olete märganud ka seda et kass teeb midagi mida ta teab, et ei tohi teha.. isegi vaatab teie poole ja teeb ikkagi. ma arvan et kass on targem kui me arvame. teadlased väidavad küll et kass ei ole suuteline analüüsivalt mõtlema aga olgem nüüd ausad ega teadlased ka kõike ei tea. aju ehituse järgi küll jah võib neil õigus olla.. aga keegi tark mees ütles ka et õhust raskemat asja taevasse lendama ei pane.. seega me inimesed lihtslat arvame et kass on loll aga tegelt on ta targem kui me arvata oskame.