Teema: võtame kassi

Tere,
lugu siis järgmine:

Tuttava kassil sündisid pojad, ja kuna me juba ammu oleme kassi plaaninud võtta, siis nüüdseks on kindel, et üks pisike meie juurde tuleb.
Kiisust saaks siis meie pere neljas liige, olemas on siis emme , issi ja üks 4 aastane piiga.
Kahjuks ei ole mul aimugi, mis vanuses kassipoeg meie juurde võiks tulla, ja millised arstilkäigud tuleks temaga teha jne. jne... Ühesõnaga paluksin infot kõige kohta, mis tuleks teha kui see kiisu meie juurde jõuab.
Ah jaa, lähiajal on meil plaanis valmis osta kiisu tualett, kraapimispuu, need vist ikka hädavajalikud. Ja selle tualeti kohta, et kuidas oleks parem kas lihtsalt nn liivakast, või see filtriga tualett ?

Thumbs up Thumbs down

Vasta: võtame kassi

Tualett on ikka kenam ja viisakam kah, soovitaks seda ikka:).
Kratsipuu oleks ka vajalik ost või meisterdus.

VIC- Very Important Cats
VIP- Very Important Persians

http://www.youtube.com/user/MariusBoy - videod
http://www.pildialbum.org/user/MariusBoy - pildid
http://www.freewebs.com/mariusboy/ - kodulehekülg

Vasta: võtame kassi

Kassike peaks tulema mitte enne 2 kuu vanuseks saamist. Oleneb sellest, kuidas ta on valmis emmetissist loobuma. Vägivaldselt ära pole mõtet võtta. Mida tugevam on kassipoeg, seda kergemini ta elab uude koju sisse. Kassike peaks olema selleks ajaks saanud juba esimese ussirohu. Et olla kiisu tervises kindel ja et kõik saaks temaga Ok olema, soovitaks külastada loomakliinikut. Seal saad täpsed juhised, kuidas toimida. Kahenädalase vahega tuleks anda uuest ussirohtu ja siis 10 päeva pärast vaktsineerima. Siis on kiisukese vanuseks umbes 3 kuud. Seni ei peaks ta õues ka mitte käima, et vältida haigusi. Kassikest peab siis järgnevalt 1 kuu möödumisel vaktsineerima teistkordselt.
Kassipoega tuleks esimesel nädalal, kui  ta läheb uude koju, toita sama toiduga, mida ta sõi seni. Sellisel viisil saab ta lihtsamini stressist üle ja tal ei teki seedehäireid. Muud toitu hakkad andma vähehaaval. Kõige olulisem on jälgida, et kassipoeg ei oiksendaks ja et tal kõht lahti ei oleks. Need on tõsised tunnused, et kohe arstile minna.

Thumbs up Thumbs down

Vasta: võtame kassi

Kui sa tahad endale kassi siis ma saan anda pildid sa saad siit:cat:http://images.koffer.ee/gallery.php?u=marru12&g=Nunnu-kodukassi-poeg    ta on väga armas kassipoeg. Ma viin ta kassinäitusesse ka ja kui keegi ei taha siis ma saan sulle tema anda. Minu telefon on 51912097 ja hot on tupsu1122@hot.ee:pai:

Thumbs up Thumbs down