1

Teema: Kas... / Kirbuteema

...kassi kirbud ka inimesele külge hakkavad? Kui jah.....siis kuidas ise neist lahti saada.....kassi rohtu kasutades?:puna:

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Kas... / Kirbuteema

Minu mäletamist mööda hakkasid küll inimesele külge. Kui laps olin, pesime kassi mingi kirbuseebiga ja oligi korras. Nüüd on ehk mingid kaasaegsemad meetodid. See kirbuseep olo küll vastik haisev ja kass rabeles ja kisas nagu hull, sest talle ei meeldinud vesi, kuna me muid teda ei pesnud.
Aga endalt ei saa vist muudmoodi ära, kui kätte püüda. Riiete kloppimine vist eriti ei aita, kui nad õmbluste vahel istuvad. Aga riiete pesemine peaks/võiks ju aidata, või on nad mingid amfiibkirbud?!:para:

Dogs have owners, cats have staff.

Noh mina olen jälle kuulnud, et loomade kirbud ei hakka inimestele külge, aga ma pole eriti kindel. Loomakliinikus peaks olema päris suur valik. Näiteks kirbuvastased rihmad, šampoonid ja teised ravimid.

Koer vaatab inimesele otsa ja ütleb:
\"Sa annad mulle toitu ja peavarju! Sa oled vist jumal!\"
Kass vaatab inimesele otsa ja ütleb:
\"Sa annad mulle toitu ja peavarju! Ma olen vist jumal!\"

loomapoodidest ja loomakliinikutest on saadaval lihtsasti kasutatavad rohud (Frontline) , nt kaelale pigistatav roht, mis tulusalt lahendab kirbuprobleemid loomadelt wink

[img]http://www.xmission.com/~emailbox/animate/a-katt.gif[/img]

Thumbs up Thumbs down

mina ka kuulnud, et loomakirbud ikka inimesele ei tule- meil pole ju karvagi:roll:

meie kiisul kriimud silmad...

Minu avates tulevad küll.
Neil pole karva vaja, et elada. See on lihtsalt üks plussidest, mis loomadel on. Aga mina ka pole asjatundja..

Thumbs up Thumbs down

Algselt postitas: miramis
mina ka kuulnud, et loomakirbud ikka inimesele ei tule- meil pole ju karvagi:roll:

Juuksed on nagu karvad, aga jahm...

Jänkud ja kiisud. ^^

kassidel on ju olemas kirburihmad, mis alguses küll haisevad väga, aga aja pikku pole neid tundagi.. töötavad imehästi ja kui minu eelmisel kassil see oli, polnud tal sel ajal mitte ühtegi kirpu! kui kass pole selle lõhnaga harjunud, võib ta alguses nati oksendada, aga sellest pole midagi.. see alguse asi. mina soovitaks tõesti kirburihma. praegustel kiisudel pole mul seda vaja läinud tongue
kunagi ammu pesime emaga ka kassi mingi spets rohelise geeliga, haises mis kole ja kassile see ka ei meeldinud.. siis vist polnud veel kirburihmi.
Mina olen kuulnud nii üht kui teist, et tulevad ja ei tule, ei teagi mida uskuda, endal pole kogemusi olnud.. aga kui tulevad, siis kassile kindlasti rihm vms muretseda ja kirbud enda pealt ära tappa, usun, et see vast kõige parem viis

Pildid Nupsikust ja Popsist: http://www.pildialbum.org/user/Popsi
Videod: http://www.youtube.com/profile?user=NupsikPopsi

Thumbs up Thumbs down

Kassikirbud tulevad inimese peale siis, kui neid on massiliselt. Ja hammustavad ka päris valusasti. Mul on isiklik kogemus keldrist. Muidugi, kui neil kass käepärast võtta on, keda närida, siis kargavad pigem kassi kasukasse peitu. Üldiselt öeldakse, et kuna inimese ja kassi vere keemiline koostis ja kehatemperatuur on pisut erinevad, siis kassikirp meelsamini inimesega ei jända. Rotikirp aga on inimesest samavõrd huvitatud kui rotist, kuna me pidavat rotiga üsna sarnased olema (vähemasti rotikirbu meelest:D Mina kasutan kirpude tõrjeks kassidel kas Frontline\'i või Advantige\'t (seda on kahte sorti, kuni 4-kilostele ja üle 4-kilostele kassidele, saadaval ka inimese apteegis), kuna need tapavad ära ka kirbuvastsed ja nii saan ma ise kah kirpudest lahti:)

Thumbs up Thumbs down