Teema: Töökad kassid

Ciao kõigile...
juhtusin äsja lugema tillukest artikklit delfis, ehk jäi see paljudele silma. aga selliseid leide ja huvitavaid jutte võiks tihedaminigo esile tuua...

Hiinas asuva Sanjiangi küla elanikud otsustasid tänada kasse, kes aitasid lahti saada tülikatest rottidest. Paarisajale kiisule korraldati külluslik kalabankett.

Rottidega hädas olevad külaelanikud kulutasid kõigepealt ligi 20 000 krooni, et muretseda piisavalt kasse, keda sajale hektarile rotte püüdma saata, teatab Ananova.

Plaan tõi edu ning hiinlased otsustasid kasse hea saagi eest tänada.

Rotid muutusid nuhtluseks pärast seda, kui külaelanikud kõik kohalikud maod kinni püüdsid ja maha lõid.

- ei tea mis siis pärast kassidest saab...neid ikka ka palju...loodame et olid kastreeritud...või siis nagu on teada tõde püüavad just emased kassid hiiri... Muide kas see on siis tõsi ka või?

-Of all God\'s creatures there is only one that cannot be made the slave of the lash. That one is the cat. If man could be crossed with a cat it would improve man, but it would deteriorate the cat.-

-Per ogni gatto che ride c\'è almeno un topo che prega.-

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Töökad kassid

Väga vahva uudis, iseasi tõesti, mis nendest kiisudest pärast sai?!? :para:

Aga hiirepüüdmiskohta niipalju, et meil on alati isased kassid olnud ja kõik on hiiri püüdnud, seega arvan, et asi on ikkagi konkreetses kassis kinni ja tavaliselt segaverelised peaksid vist enamuses ikkagi hiiri püüdma.
Aga sellega on jälle see asi, et erand pidavat reeglit kinnitama :wink:

Mõned videod Ruudist -> http://www.youtube.com/user/trixybel

Thumbs up Thumbs down