Teema: puugid

mul siis siuke probleem.

t2na hommikul leidsin kassil puugi. Vend v6ttis pintsettidega 2ra ning viskasime v2ljas suurde prygikasti. nyyd 6htul paitasin j2lle kassi ja tundsin et sihuke muhk on turjal. vaatasin. puuki ei olnud, aga oli muhk ja kaks jalga paistsid. Kas puuk on naha alla l2inud?
mida ma veel teha saan? me panime kassile toidu6li sinna kohta ( ema ytles, et puugile ei meeldi 6li ja ta l2heb 2ra siis. ei tea. arstile l2hme ka loomulikult. aga mida saaks teha kohe praegu n2iteks? kassist nii kahju lihtsalt... :support:

vabandan, mul kadusid t2pit2hed 2ra ( windowsi uuendus), ma tean, et ebamugav on lugeda, aga t6siselt vabandan.

Thumbs up Thumbs down

Vasta: puugid

Nii, esiteks puukide teema on meil olemas. Panen siia lingi, et saaksid sealt lugeda puukide ja kasside kohta ja mis tegema peaks. http://foorum.kass.ee/viewthread.php?tid=865
Olen ise selle kohta lugenud ja ka sinna teemasse kirjutand.

Teiseks toiduõli ei soovitada, puuk satub paanikasse ja ajab mürgid välja. Kassidele see üldjuhul ei peaks mõjuma aga eks erandjuhtumeid on ja arstilt tasub ikka küsida. Nad määrivad siis turjale rohtu, mis peaks puudimürgi kahjutumaks tegema või nuh ühesõnaga on see puukide ja muude parasiitide vastane ravim. Nii, et tasuks arstilt küsida.
Ära üleliia muretse. Kassidel on ikka ja jälle neid puuke ja see mürk ei pidavat kassile nii halvasti mõjuma kui inimesele.

- Kassid on täielikud isiksused, kellel on arvamus iga asja kohta -

Thumbs up Thumbs down

Vasta: puugid

lugesin teemat, see oli vist ikkagi pea, mis j2i sinna sisse. oh. homme arstijuurde. siis vaatab.

Thumbs up Thumbs down