1

Teema: kaks emast, üks neist siiam

Õudne värk, 6 kuud tagasi sain emase siiami, enne seda oli elamises üks tavaline must kass, kuid noorem, ka emane, (hetkel veel tiine ka) ja nüüd on asi nii kaugel, et nad kaklevad nii et veri lendab ja leppimist ei paista kusagilt. Kassid kokku satuvad ainult väljas, muidu elavad erald. Söögid eraldi, kastid eraldi jne. Siiamit jalutan traksidega mööda õue ring, aga juhtus, et lapse käest pääses siiam traksidest välja ja too kohe teise kassi kallale. Must kas on nüüd räsitud, hirmu täis ja ei söö ka õieti midagi. Ründajaks on alati siiam, kes muidu inimestega on üli õrn ja ülisõbralik. Kas on üldse võimalik neid omavahel lepitada, või jääb üle üks kassidest "mängust kõrvaldada"?

Thumbs up Thumbs down

Vasta: kaks emast, üks neist siiam

Karm siiam siis smile Järjest rohkem kuulen jutte siiamitest, kes teistele kassidele kallale lähevad.
Mu enda oma on juba selline, et ei lase võõrastel end puutuda (või mis võõrastel, mu vanematel ja õel, keda ta ikka üsna tihti näeb). Ühele lõi käpaga, teist hammustas ja kolmandale sisises. Täiesti arusaamatu, miks ta nüüd järsku selliseks kurjaks muutunud on.

Dogs have owners, cats have staff.

Kusjuures olen kuulnud, et siiamlased ongi jube kurjad. Kui ma väike olin (umbes 6 aastane), siis elas minu kõrvalmajas meie peretuttav, kellel aegajalt külas käisime. See kass oli isegi külaliste peale nii vihane, armukade või teab mida? Nimelt armastas ta hüpata laelambi otsa kapi pealt ja sealt siis juba inimestele pähe. Mina kartsin seda kassi paaniliselt sad
Nii et ma arvan, et su siiam ei kannata konkurentsi ja on jubedalt armukade kass, muidu ta ju ei püüaks oma "elukaaslast" niiviisi terroriseerida.

- Kassid on täielikud isiksused, kellel on arvamus iga asja kohta -

Thumbs up Thumbs down

big_smile laelambi otsast külalistele pähe.... issand, kui naljakas, kui seda ette kujutada. Kuigi jah, ega see vist külalistele meeldiv pole. Mu kass üldjuhul selline pole, praegu, tiinena, oleks nagu justkui kurjem võõraste peale ja mind ka hammustab, kui ta kõhtu tahan vahel katsuda, aga tema boyfriend (kellega paaritasime) ajas isegi mul hirmu peale. Ta oli küll meie juures ja kohati nagu arg ka, aga ma olen harjunud, et ma võin oma kassi igal ajal paitada ja musitada, aga sellele isasele see ei meeldinud vist nii väga. Ajas silmad kissi, tegi kurja häält (nagu oleks koera näinud vms) ja hüppas mulle hammastega kätte. Hakkasin siis juba kartma ja läksin ruttu teise tuppa, et las rahuneb, aga ta tuli mulle järele ja tegi seda uuesti. Vot siis olin juba tõeliselt paanikas. Pärast perenaine ütles, et ta unustas hoiatada, et tal tigeduse hood peal käivad. Tema paneb ta selleks ajaks vannituppa kinni ja pärast on kass väga kuku-pai. Igatahes, loodan siiski, et kassipojad seda iseloomujoont ei päri (kuigi see võib juhtuda).

Algselt postitas: chry
Hakkasin siis juba kartma ja läksin ruttu teise tuppa, et las rahuneb, aga ta tuli mulle järele ja tegi seda uuesti. Vot siis olin juba tõeliselt paanikas. Pärast perenaine ütles, et ta unustas hoiatada, et tal tigeduse hood peal käivad. Tema paneb ta selleks ajaks vannituppa kinni ja pärast on kass väga kuku-pai. Igatahes, loodan siiski, et kassipojad seda iseloomujoont ei päri (kuigi see võib juhtuda).

Appikene, hea perenaine ikka- unustas öelda:P, et kassil tigedusehood käivad ja Sina said selletõttu suure ehmatuse ja valu osaliseks.
Panid siis ka kassi vannituppa kinni või ja kas ta siis rahunes maha lõpuks ja lubas edasi musitada;)?

VIC- Very Important Cats
VIP- Very Important Persians

http://www.youtube.com/user/MariusBoy - videod
http://www.pildialbum.org/user/MariusBoy - pildid
http://www.freewebs.com/mariusboy/ - kodulehekülg

Ma ei puudutanud teda rohkem. Õnneks toimus see juba viimasel päeval, mõne tunni pärast viisime ta ära. Kohati jälle imestasin, et mina võõras inimene, ja juba esimese päeva õhtul hõõrus vastu mu jalgu ja pai meeldis talle ka väga. Tal pidid lihtsalt sellised tujud käima, kogu aeg ta polnud kuri. Muidugi, kui ära minemiseks läks, siis ei lasknud ta ka end kätte võtta, viskas selili, käpad püsti ja hammastega kätte, sest ta ei tahtnud ära minna smile Küllap noorpaarile oli 3 päeva vähe veel siis.:syda:

Ega konkreetsemat abi vast olegi. Selgemaks on saanud niipalju, et tegemist on kergelt "armukadedusega", sest territoorium kui selline on siiski siiamil veel vallutamata, seda takistab jalutuspael... Teised kassid, ( tegelikult on kokku kolm emast), väiksem põgeneb siiamit nähes ja suurem lihtsalt väldib siiamit, ning viimane erutub ägedalt ainult selle väiksema kassi peale. Veega mängimisega ei tule midagi välja, sest kõik käib liiga kiiresti alati... Olen vist juba leppinud sellise "kodukorraga" eks aeg näitab, mis edasi saab.

Thumbs up Thumbs down