1

Teema: siiami kass

kas kellelkil on kodus siiami kass?
ma võibolla võtan ka.
ma tahaks teada, et kuidas on siiami kassiga elu?

Thumbs up Thumbs down

Vasta: siiami kass

:tab:

Thumbs up Thumbs down

Arvesta sellega, et ta nö. laulab sulle päris palju! Neil on selline kõva hääl. Iseloomu poolest on nad minumeelest ka erinevad. Meie eelmine siiam(puhtatõuline) oli väga sõbralik kaisukiisu. Aga mõned jälle räägivad, et on selline isepäine ja kuri kass.
Ehk vaatad veel siia?http://www.lemmik.ee/index.php?2410065&tid=358

Thumbs up Thumbs down

Minu arust selline teema oli juba, igatahes olen sellisele küsimusele juba vastanud ja ei viitsi uuesti kirjutada.

Dogs have owners, cats have staff.

Siiamist on foorumis tõesti varem kirjutatud.
Seda jah, et lärmakad on nad küll, aga konkreetne iseloom oleneb ikka konkreetsest kassst ja selest, mis keskkonnas ta on kasvanud (eriti esimesed 6 kuud kuni aasta).
Aga otsi siit foorumist see teema üles.

Noh kui arvestada sellega siis  nad kräunuvad oma valju häälega  ja on aktiivsemad kuui teised ja    kassipojana on nad väga pättid big_smile

Kassid  on  võrratud    hooli neist sest nemad  hoolivad sinust nad nimetavad sind jumalaks.

Siiam on ääretult intelligentne ning saab aru rohkem kui sa arvata oskab:)
Seda valjut häälitsemist nimetaks pigem rääkimiseks kuna seda nad teevad.
Nende häälitsused on erinevad ning võivad tähendada erinevaid soove, vajadusi - tahan süüa, tahan mängida, tahan sügamist, mu kakapott on täis jne...

Üks vahva häälitsus on siiamil siis, kui ta kardab või ehmatab millegi peale - ta ulub ja seda sõna otseses mõttes.

Minu kiisu on väga hea iseloomuga.
Räägib palju, kuid siiski vaikselt ning tahab väga palju sügamist.
Ja seda väga kõvasti:D

Mõni teine kass tuleks sellise rattimise peale kallale:)

Jooksuajal on kassi häälitsusi aga talumatu kuulata.

Siiam on suurepärane kiisu.Ja kassi iseloom on üldjuhul siiski omanikust või kasvatusest tingitud.

Üldjuhul on nad siiski sõbralikud.

Thumbs up Thumbs down